CAM FİLMİ

Cam filmleri aracınıza şık bir görünüm kazandırmakla kalmaz;

> Sizi zararlı UVB ve UVA ultraviyole ışınları korur.

> Gece yolculuklarında karşı taraftan gelen rahatsız edici ışıkları filtreler.

> Kaza anında cam parçalarının etrafa yayılmasını önler.

> Konsolunuzun ve döşemenizin güneşten yıpranmasını önler.

> Isı yalıtımı yaparak yakıt tüketimini azaltır.

> Dışarıdan gelen yansımaları engeller.

> Camın kırılmasını zorlaştırır.

> Aracınızın içinin dışarıdan görünmesini engeller.

> Aracınıza değer katar.

Cam filmi kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli husus kullanılan cam filminin kalitesidir. Kalitesiz cam filmleri kısa süre içerisinde solar ve yıpranmaya başlar. Aracınızın estetik görünümüne zarar verir. Aynı zamanda kalitesiz cam filmleri kaliteli filtreleme yapamaz. Bu yüzden DMK Oto Film Dünyası olarak 3M, LLumar, Cosmos gibi sektörün en kaliteli markalarıyla çalışıyoruz. Aynı zamanda bu markaların yetkili bayisiyiz.

DAYANIKLIDIR
Dayanaklı malzemelerden üretilmiş cam filmleri sararmaz, solmaz, çizilmez, yapıştırıldıktan sonra cam ile arasındaki yüzeyde hava kabarcığı oluşmaz, toz ve yağmur damlalarını tutmaz. Kullandığımız cam filmleri uzun ömürlüdür. Uzun yıllar boyunca performansında azalma olmaz.

GÜVENLİDİR
Kullandığımız cam filmleri yoğun polyester ham maddeden üretilmiştir. Cama tamamen yapışan cam filmleri camın mukavemetini artırır. Camın kırılmasını zorlaştırır, parçalanmasını engeller. Hırsızlar için caydırıcıdır. Kaza anında veya hareket halindeyken cam kırıldığında camın parçalanarak araç içine yayılmasını engelleyerek kişilerin alacağı zararı azaltır.

ZARARLI GÜNEŞ IŞINLARINDAN KORUR
Yetkili bayisi olduğumuz firmalar tüm camlarını güneşten gelen UVB ve UVA ultraviyole ışınları filtreleyecek şekilde tasarlamıştır. Uzun süre maruz kalındığında insan sağlığına zarar verir UVB ve UVA ultraviyole ışınların tamamını filtreleyerek insan sağlığını korunmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda güneş enerjisini yansıtarak yaz aylarında aracın içinin aşırı ısınmasınıda engeller. Araç konsolunun ve döşemelerin güneşten dolayı yıpranmasını engeller.

GECE YOLCULUKLARINI KOLAYLAŞTIRIR
Cam filmleri Anti-glare (yansıma önleme) özelliğine sahiptir. Bu sayede gece yolculuklarında karşı taraftan gelen araçların far lambalarının gözünüzü almasını engeller. Gece yolculuklarında karşı taraftan gelen rahatsız edici ışıkları engelleyerek şoförün dikkatini dağılmamasını sağlar.