HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ
10 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz cam filmi sektöründe İç Anadolunun en iyi firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Sunduğumuz üstün nitelikli hizmet ve kullandığımız birinci sınıf malzemeler ile her zaman tam müşteri memnuniyeti sağladık. DMK Oto Film Dünyası profesyonel kadro ile müşterilerimize hizmet etmekten onur duyuyoruz.

İç Anadolunun ilk ve tek TSE-HYB belgeli film uygulama merkeziyiz. Yaptığımız işi seviyoruz ve en iyisini yapmak istiyoruz. Bu yüzden sadece bu alanda uzmanlaştık kalite standartlarının üstünde hizmet vermeye başladık.

DMK Oto Film Dünyası olarak sektörün en iyi markalarının yetkili bayiliğini yapıyoruz. Yalnızca kaliteli ürün kullanıyor ve en iyi işçiliği çıkartmak için uğraşıyoruz. Klimalı Özel Cam Filmi Odamız sayesinde her türlü koşul ve şart altında üstün hizmet vermeye devam ediyoruz.

Satış sonrası destek hizmeti veriyoruz. Kullandığımız birinci sınıf ürünler solmaz, kolay yıpranmaz ve görünümünde bozulma olmaz. Müşterilerimize 3/5/7/10 yıl garanti seçenekleri sunuyoruz.

MİSYONUMUZ
Her zaman kendimizi geliştirerek en iyisi olmaya devam edeceğiz. Sektörel yenilikleri yakından takip ediyor ve her zaman daha iyisini sunmak için kendimizi geliştiriyoruz. Yerel standartların üzerinde çalışmak için gerekli materyal ve ekipmanla beraber profesyonel ekiplerce uygulama yapıyoruz.

VİZYONUMUZ
DMK Oto Cam Filmi olarak on yıllık hedefimiz; oluşturduğumuz kurumsal yapı ve profesyonel iş ahlakı ile örnek teşkil eden, sektörde lider haline gelmek.