BİNA CAMI FİLMİ

GÜNEŞTEN GELEN ZARARLI UVB VE UVA ULTRAVİYOLA IŞINLARDAN KORUR
Güneşten gelen zararlı UVB ve UVA ultraviyole ışınlara fazla maruz kalındığında insan sağlığına zarar vermektedir. Kullandığımız özel tasarım cam filmleri güneşten gelen zararlı UVB ve UVA ultraviyole ışınları filtreler. Kullandığımız cam filmleri zararlı UVB ve UVA ultraviyole ışınların tamamını filtreler.

Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarına maruz kalan eşyalar tahrip olur, işlevlerini ve güzelliklerini yitirirler. Cam filmlerinin filtreleme özelliği ile evinizde veya ofisinizdeki eşyalar güneşin tahribatından korunur. Işık gecirme oranı yüksek olan cam filmlerimiz, iç mekandaki ferahlığı korurken güneş enerjisini geri yansıtarak yaz aylarında iç mekan sıcaklığının artmasını engeller. Cam filmleri aynı zamanda dört mevsim cam yalıtımı sağlar. Yaz aylarında sıcağın dışarıdan girmesini engeller. Kış aylarında ise içerideki sıcak havanın içeride kalmasını sağlar.

 

GÜVENLİK SAĞLAR
Yoğun polyester bileşimden üretilen cam filmleri cam yüzeylerinde koruyucu etki gösterir. Camın mukavemetini artıran cam filmleri dışarıdan gelen darbelerle camın kırılmasını zorlaştırır. Hırsızların camı kırarak içeri girmesini ve dışarıdan atılan veya sıçrayan sert cisimlerin camı kırmasını zorlaştırır. Cam filmleri doğal afetlerde, rüzgarlı havalarda, bombalı saldırılarda ekstra güvenlik sağlar. Aynı zamanda cam filmi cama yapıştığı için cam kırıldıktan sonra camın dağılmasını engeller. Kırılan cam parçalarının dağılarak tehlike oluşturmasını engeller.

 

DEKORASYON AMAÇLI KULLANILABİLİR
Yüzlerce renk, model ve motifte cam filmi bulunmaktadır. Farklı şeffaflık oranları ile içeriye giren ışığı ve iç mekanın dışarıdan görünme oranını belirleyebilirsiniz. Evinizde ve ofisinizde kullandığınız eşyalarla uyumlu modelleri seçebilirsiniz. Farklı desen ve dokuda olan cam filmleri ile düşük maliyetle camlarınızın istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.